Plíživě se blíží jaro a já vás tu vítám s dalším outfitem. V mém oblíbeném sekáči dostali nové zboží, vysvitlo slunce a já mám po únavné zimě zase úsměv na tváři. :)

Předtím, než si prohlédnete fotografie a zhodnotíte outfit, bych vám ráda dala vědět, že tentokrát jsou všechny kousky oblečení ze sekáče i boty. A outfit mě stál úžasných 565 Kč!! ( +samozřejmě i čas při hledání ).

Jinak bych ráda reagovala tímto článkem (i když to nebyl můj původní úmysl, ale nedalo mi to) na celkem hodně rozšířenou představu českých obyvatel na to, jak by měl vypadat na sportovní look, myslím tím takový městský, ležérní, ne primárně na sport.

Potkávám v ulicích čímdál častěji ženy, které oblékají na denní nošení sportovní bundy, tenisky, batohy a pak všechny vypadají podobně. Chápu, je to většinou pohodlné... ale..

Cítí se v tom ty ženy opravdu jako ženy? Nevím. 

Já si ležérní look do města představuji takto. Volná pánská košile, širší nohavice kalhot Levi's, kožená bundička, pohodlné volnočasové boty a jako třešničku brýle bez skel "alá vyrob si sám". Jen jsem je vysklila, kladivem. 

PS: Pokud seženete padnoucí kalhoty značky Levi's nebudete chtít jiné. :)

K.

kalhoty: secondhand Levný textil - Levi's - 145 Kč

košile: secondhand Levný textil - Esprit - 45 Kč

kožená bunda: secondhand TEXTILE house - 50 Kč

boty: secondhand Levný textil - ECCO - 325 Kč

 

 

Diskuse:

Kaate 14.3.2016 (09:45)

Ano jak pisete. Je pravidlem ze vzdy jedna cast musi zustat zenska. Slecna se ale zatim jen snazi, proto ji to nejde. I kdyz s vkusem se clovek narodi..

Sofie futó 13.3.2016 (19:52)

Já zase absolutně nevím co je na tomto outfitu ženského. Nemyslím to zle, jen... žena by měla být oblečená jako žena, já se řídím pravidlem když něco volného, tak další část uplá, např. oversized košile+uplé skinny, naopak boyfriendy+uplé body např. s dlouhým rukávem. A outfit pak oživit hravými, ženskými dopl|ňky. Lodičky k tomu a ženskost je na světě! :) Každý kousek sám o sobě je super nositelný a hned bych si ho dokázala představit, jen bych kombinovala jinak. needwantsuchafineline.blogspot.cz/

Kateřina Sýkorová 12.3.2016 (09:55)

Moc se mi nelíbí vykukující široké rukávy košile, jinak super! (Neber to nějak zle prosím :)) Co se týče toho sportovního stylu.. Já třeba nosím ráda tenisky i batoh (vak) a nedělám to kvůli nějaké módě, ale špatným zádům :D Nicméně moc ráda to občas změním a obleču se tak žensky, že se za mnou každý otáčí :D Takže to mám prostě podle nálady.. :) http://everythin-kate.blogspot.cz