Taky se vám stává, že si něco koupíte, jste nadšení a doma se ukáže, že vám věc za a) vůbec nesluší nebo za b) nemáte ji k čemu vzít.

Ačkoli většinu oblečení nakupuji v secondhandech, s doplňky je to věc jiná. Mluvím konkrétně o tomto vlněném pevném kloboučku. Vlastně nevím, jak přesně tento typ pokrývky hlavy nazvat, takže dále jej budu nazývat jako kloboučko-čepice..

Stála bezmála čtyři stovky a já si ji kupovala s velkým nadšením, že takový tvar a střih je neobvyklý. V obchodě jsem si ji letmo narazila a utíkala k pokladně.

Když jsem si kloboučko-čepici nesla domů, přemýšlela jsem, jak se mi bude hodit k nějakému elegantnímu zimnímu outfitu. 

Doma jsem si obula kozačky, oblékla kabátek a jako třešničku nasadila kloboučko-čepici. Připadla jsem si prudce elegantní, dokud jsem se nepodívala do zrcadla..

„Právě se z tebe stal žokej, Karolino!"

Ano, to bylo první, co mě napadlo. Chyběl mi už jen kůň a bič. V tu chvíli skončila láska k mé kloboučko-čepici. Zavřela jsem ji do skříně a při každém otevření skříně a pohledu na ni jsem přemýšlela, zda onu "žokej kletbu" někdy prolomím..

Vždycky se mi vyplatí dopředu nepřemýšlet, jak outfit bude vypadat. Při výběru a kombinování oblečení být spíše intuitivní

Tento outfit jsem po otevření skříně měla vybraný během pěti minut. A hádejte co je třešničkou? 

K. :)

khaki bunda: secondhand - H&M 

pletený top: secondhand - Soul River 

sukně: secondhand - SisterS point 

kabát: secondhand - Hennes 

-

vlněná kloboučko-čepice: C&A

boty: Deichmann

 

 

Diskuse:

Mady 1.3.2016 (21:26)

Čepice není moc můj styl, ale bunda je parádní! A fotky jsou z aleje u Nových Dvorů? :-)

Karolina Skotáková 8.3.2016 (20:33)

Ano, přesně tam je to focené, skvělý postřeh! :)

Sabina Nováková 26.2.2016 (15:36)

Dokonalý, samotná čepice je teda dle mého příšerná, ale k tomu outfitu tak hezky pasuje a všechno je to tak sladěné a zajímavé zároveň