Ahoj,

jmenuji se Karolina a vítám tě na svém blogu.

Jsem studentka, je mi 22 let a není na mně nic zvláštního, až na to, že oblečení nakupuji pouze v secondhandech. Ano, opravdu. Moje skříň je z devadesáti procent secondhandová. Zbylých deset procent představují boty a doplňky ( ty lze však také v secondhandu ulovit a v mnoha případech doslova "za pusu", ale to musíte mít veliké štěstí). Nakupování v secondhandu přirovnávám k dobrodružství přinášející trvající radost. Po pár úspěšných lovech se do sekáčů a jejich pokladů zamiluješ. Slibuju ! :)

Po letech svých nákupů v secondhandech a desítkách obdivných pozvednutí obočí přátel ("odkud to  zase máš?") jsem dozrála k rozhodnutí poodhalit prostřednictvím svého blogu  taje sekáčových nákupů a ukázat ti, kde lze nakoupit zajímavé kousky, jak je kombinovat a kolik to bude stát.

K.

Diskuse:

Sofie futó 13.3.2016 (20:33)

Miluji pointu tvého blogu! Tak originální nápad jsem ještě neviděla. :) <3 needwantsuchafineline.blogspot.cz/

K 25.2.2016 (19:12)

Zaujímavý blog, pekné a kvalitné kúsky, skombinované s citom. Držím palce!

Pupalka 5.2.2016 (20:22)

Ahoj Karolino, jsem z Tvého blogu opravdu nadšená! Považuji za nejlepší módní blog, co jsem zatím viděla a to včetně těch zahraničních. Zajímavé kousky v kombinacích, co mají nápad, krásné fotky a k tomu jako bonus vše za pár kaček. Díky moc a moc se těším na další příspěvky ;)

Karolina Skotáková 6.2.2016 (12:32)

Děkuji, jsem moc ráda za tak pozitivní ohlas! :)